Зборів відзначатиме День міста з Дзідзьом

dzidzio19 серпня  у  Зборові на міському стадіоні відбудеться концерт популярного співака нашого шоу-бізу Дзідзя, якого жителі Зборова очікували ще минулого року про те, замість музики отримали політичну агітацію перед виборами.

На виступі приуроченому святкуванню Дня міста Зборова крім мегапопулярного чувака з бородою та вусами приймуть участь інші менш відомі виконавці, які є друзями Дзідзя це Владислав Левицький та гурт “Папріка”. На святкування оргкомітет запросив і свою землячку Оксану Малецьку, яка є солісткою обласної філармонії і має кришталево чистий голос. Думаю треба очікувати море драйву, веселої музики та позитивних емоцій.

Квиток на виступ гурту Дзідзьо коштує  50 гривень для дорослих та дітям до 10 років вхід вільний.

Джерело: zip.te.ua

Залишити відповідь

Next Post

У Москві палає "Останкіно": з телецентру евакуюють людей, а канал ОТР зупинив прямий ефір

Сьогодні, 30 липня, в Москві загорілася покрівля в телецентрі “Останкіно”. Пожежі присвоєно 4-й рівень складності, проходить евакуація працівників й відвідувачів. “За попередніми даними, горить покрівля будівлі, з-під даху йде густий чорний дим “, – повідомили в правоохоронних органах.  Повідомляє ТСН. Евакуація співробітників почалася близько 10 вечора за місцевим часом, вже […]