Збірна України виграла у збірної Словаччини на Євро-2024

Футбол

21 червня 2024 року – У драматичному матчі другого туру групового етапу Євро-2024 збірна України здолала Словаччину з рахунком 2:1. Ця перемога стала для синьо-жовтих вже четвертою в історії чемпіонатів Європи.

Матч розпочався невдало для українців: вже на 17-й хвилині словацький форвард Іван Шранц вивів свою команду вперед. Здавалося, словаки й надалі контролюватимуть хід гри, але українці не збиралися здаватися.

На 53-й хвилині Микола Шапаренко зрівняв рахунок, а на 79-й хвилині Роман Яремчук забив переможний гол.

Останні хвилини матчу були сповнені напруження, адже Словаччина кинула всі сили на пошуки голу, але українська оборона вистояла.

Ця перемога стала дуже важливою для збірної України. Після нічиєї в першому матчі з командою Нідерландів (1:1) синьо-жовті здобули перші три очки, що значно підвищує їхні шанси на вихід з групи.

Героями матчу стали:

• Роман Яремчук: автор переможного голу.
  • Микола Шапаренко: забив важливий м’яч, який зрівняв рахунок.
  • Збірна України в цілому: продемонструвала самовідданість, командний дух та волю до перемоги.

Це був чудовий матч, який подарував українським уболівальникам незабутні емоції!