Збереження…

У всіх районах Львівщини  буде розроблено програму збереження пам’яток архітектури, про це була розмова на селекторній нараді, 10 травня 2011 року, у  Львівській обласній державній адміністрації.”Для цього  необхідно провести інвентаризацію з подальшою паспортизацією всіх об’єктів культурної спадщини” – сказав Михайло Цимбалюк, голова Львівської ОДА.

10 травня також пройшла нарада  управління охорони культурної спадщини ЛОДА щодо проведення 25 травня  2011 року у Львові науково-методичного семінару на тему “Проблеми і завдання збереження дерев’яної сакральної архітектури Львівщини». Семінар  відбудеться в приміщенні НУ “Львівська політехніка” Розглянуто питання щодо порядку денного науково-методичного семінару “Проблеми і завдання збереження дерев’яної сакральної архітектури Львівщини”.

Було вирішено  звернутися  до усіх  єпархіальних управлінь та ректорів духовних закладів Львівщини щодо участі духовенства у роботі семінару..

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

Місцеві бюджети

Затверджено заходи із забезпечення формування та на 2012 рік Відповідно до положень Бюджетного кодексу України, затверджено заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2012 рік розпорядженням голови ЛОДА Михайла Цимбалюка. Планується  провести аналіз дохідної бази та мережі бюджетних установ, інвентаризацію програм, що реалізуються за рахунок коштів обласного […]