Завершився веломарафон Львів-Краків – 2011

Завершився четвертий міжнародний українсько-польський веломарафон між містами Львовом і Краковом присвячений 15-ій річниці Конституції України .

Першим фінішну стрічку перетнув Василь Малинівський з Дрогобича, кандидат у збірну України, вихованець спортшколи „Медик”, який подолав 325 кілометрову дистанцію за 11 годин 27 хвилин, другим на фініші був чемпіон України Володимир Клекоцюк з Луцька, третім –  також дрогобичанин з „Медика” Іван Паславський.

Організатори веломарафону нагородили першу десятку спортсменів призами. А решту, хто подолав всю дистанцію, пам’ятними медалями. До першої десятки потрапили і львів’яни Микита Пономаренко, Євген Гоголєв, Себастьян Сироїшка, Ігор Цімарно, Йосиф Пазяк, червоноградець Володимир Голінчак.

Даний  веломарафон проводився під патронатом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка.

Залишити відповідь

Next Post

Львів стане учасником європейської мережі місто-університет

Як повідомляє прес-центр Львівської міської ради, департамент економічної політики продовжує співпрацю з голландськими партнерами. За результатами останнього візиту буде створена європейська мережа місто-університет і Львів буде інтегрованим учасником цієї мережі. Минулого року працівники ДЕП відвідали Гаагу та Дельфт в рамках програми тренінгів «Місцевий економічний розвиток» (Local Economic Development) від Гаазької […]