Завершилися VІ літні юнацькі спортивні ігри зі стрільби з лука

Відбулися VІ літні юнацькі спортивні ігри України зі стрільби з лука та чемпіонат України серед юніорів 1991-1993 р.н. Змагання пройшли на спортивній базі Львівської обласної організації ФСТ«Динамо» – про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

У даних  змаганнях взяли участь 175 найсильніших молодих лучників України у вікових категоріях юнаки (105 учасників) та юніори (70 учасників), які представили команди 12 областей України та м. Києва.

По результатах змагань буде сформовано склад збірної команди України, що візьме участь у фіналі Кубку Європи серед юніорів та юнаків, що відбудеться 18-23 липня 2011 року в м. Пафос (Кіпр).

За підсумками загальнокомандної першості Чемпіонату  України зі стрільби з лука серед юнаків серед областей команди розташувалися таким чином: І місце –  Львівська область з результатом 495,5 очок, ІІ місце – Чернівецька – 428,5 очок, ІІІ місце – Сумська – 248 очок.

А також за результатами загальнокомандної першості Чемпіонату  України зі стрільби з лука серед юніорів команди розташувалися таким чином: І місце –  Львівська – з результатом 555 очок, ІІ місце – Харківська  – 423 очки, Ш місце –  Львівська – з результатом 313 очок.

Залишити відповідь

Next Post

Ухвалено програму подолання пияцтва і алкоголізму Львівською обласною радою

11 липня 2011 року на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали Комплексну програму профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2013 роки. За це рішення проголосувало 77 депутатів із 98 зареєстрованих на сесії. Головними напрямами програми є об’єднання та координація зусиль органів влади, […]