Завершилися перегони «Леополіс Гран Прі»

В неділю, 12 червня, були визначені переможці у всіх категоріях, які отримали кубки на перегонах «Леополіс Гран Прі». Ці перегони були присвяченні 80-літтю проведення у Львові «Львівського трикутника» – відомих у всій Європі автоперегонів вулицями Львова. Загалом відбулися офіційні заїзди у п’яти класах автомобілів, включаючи шоу-перегони для дітей на електроавтомобілях.

Головна нагорода – Великий перехідний кубок «Леополіс Гран Прі» та Кубок Голови Львівської держадміністрації відправився до Польщі в місто Кєльце, адже його виборов екіпаж № 34 на автомобілі MG TD 1952 року. Водій – Ришард Кшиштофік та штурман – Вальдемар Васінські. Кубок міського Голови Львова отримав екіпаж № 2 з Варшави. Водій – Рішард Пйотровскі та пілот – Адріана Натйонжик  на автомобілі Fiat-Arbita 1933 року випуску. Українцям цей автомобіль відомий за зйомками у фільмі «Вабанк».

Кубок «Яна. В. Ріппера» – найкращому львівському екіпажу на трасі «Львівський трикутник» –  від учасника відновлених меморіальних перегонів сина Яна Ріппера отримав екіпаж № 12 – водій – Ярослав Гарцула, штурман Андрій Бас на автомобілі BMW-321 (1938  року випуску).

У «Національному класі» Кубок п’ятиразового чемпіона України з ралі Василя Ростоцького виборов екіпаж №20 на автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965». Водій Володимир Кулинич, штурман –  Софія  Кулинич.

Найстаршим учасником змагань став 82-річний львів’янин Євген Бальва – член львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» на автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965» (екіпаж № 14).

Кубок Генерального спонсора фестивалю авто галерея «Luxury Personal Retro Cars Maybash» дістався найвишуканішому автомобілю  фестивалю № 5 «Мерседес-Бенц-220». За кермом цього одномісного авто змагався Мацей Ліхи (Macey Lichy).

Оскільки, цьогорічне проведення «Leopolіs Grand Prix» відбулося рівно за рік до ще однієї знакової події у Львові – ЄВРО-2012 – в межах фестивалю було проведено масштабні навчання служб, які будуть задіяні у забезпеченні правопорядку під час ЄВРО-2012 та допоміжні служби (волонтери, медслужба, підрозділи МНС, ДАІ та інші). Глядачам продемонстрували свою майстерність медики Львівського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України разом з працівниками львівського ДАІ та авто-евакуаційною службою  «Шипшина», які  ліквідовували на трасі «Львівського трикутника» імітоване ДТП за участю ретро автомобіля Fiat-508.

Леополіс Гран Прі (Переможці в номінаціях):

Місце Старт.№ Автомобіль Рік випуску Країна Місто Клуб Пілот/ Штурман
ГРАН ПРІ
І 34 MG TD 1952 Польща Кєльце АК Кєлєцкий Ришард Криштофік/ Вальдемар Васіньский
ІІ 5 Mercedes Benc 220 1937 Польща Варшава АР Мацей Ліхи
ІІІ 2 Fiat Arbita 1933 Польща Варшава АК Любельський Ришард Пйотровський/ Адріана Нацьонжек
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАС
І 20 ЗАЗ 965 1964 Україна Львів АФК «ЗАЗ-Козак» Володимир Кулинич/ Софія Кулинич
ІІ 50 ЗАЗ 965 1964 Україна Запоріжжя Сергій Тищенко/ Анатолій Топчій
ІІІ 14 ЗАЗ 965 1968 Україна Львів АФК «ЗАЗ-Козак» Євген Бальва
МАЛІ АВТО
І 26 Fiat 126 P 1977 Польща Сокотув Пьотр Бакамут/ Агата Кустра
ІІ 22 Zastawa 750 1964 Польща Сокотув АК Жешівський Рафал Ліхота/ Моніка Вось
ІІІ 25 Fiat 126 P 1983 Польща Сокотув Домінік Белз/ Павел Ліхота
ВІДКРИТИЙ КЛАС
І 31 Warszawa 223 1972 Польща Пшчина Янковіце Анджей Росмус/ Андріан Росмус
ІІ 24 ГАЗ 21 «Волга» 1960 Польща Люблін АК Жешівський Вєслав Ліхота/ Беата Лєхота
ІІІ 71 ГАЗ 21 «Волга» 1963 Україна Львів Пшик Олег/ Пшик Христина

Джерело: city-adm.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася нарада облдержадміністрації під керівництвом голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка

14 червня 2011 року  відбулася нарада  в Львівській облдержадміністрації. До участі у нараді  було запрошено заступників голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів. Під час наради обговорювалися питання погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах Львівщини.  Розглянули програму заходів святкування Дня Конституції та заплановано на наступний тиждень чергове засідання оргкомітету з […]