Завершено перехід на міжнародний стандарт IBAN

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що за інформацією прес-служби Нацбанку, всі українські банки повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунка IBAN – для зручної ідентифікації банківських рахунків і здійснення розрахунків між ними.

Відтепер номери рахунків клієнтів міститимуть 29 символів та відповідатимуть вимогам стандарту IBAN, який використовується у Європі. Завдяки скороченню кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту робить комфортнішим оформлення розрахункових документів, наголосили в Нацбанку.

Перехід на новий стандарт розпочався 5 серпня і тривав до 31 жовтня. У цей період банки надавали інформацію про нові та змінені за стандартом IBAN рахунки клієнтів-платників податків відповідним органам контролю.

Водночас клієнти ще мають час, щоб призвичаїтися до нового стандарту. Включно до 12.01.2020 р. можна використовувати ті платіжні реквізити, які застосовувалися до запровадження цього міжнародного стандарту. У цей період банки приймають до виконання документи на переказ коштів клієнтів, у яких заповнені або пара реквізитів «Код банку» та «Рахунок», або рахунок за стандартом IBAN.

Остаточний перехід усіх розрахунків клієнтів на стандарт IBAN відбудеться з 13.01.2020 р. – з цієї дати клієнти зможуть проводити розрахунки виключно з використанням IBAN.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Новий механізм повернення переплат

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з 01.11.2019 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 11.02.2019 №60 щодо нового механізму повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені. Для максимальної зручності обробки заяв платників в процесі повернення коштів та унеможливлення виникнення помилок рекомендуємо […]