Завершене досудове слідство щодо винних у розстрілах на Майдані— Луценко

Генеральна прокуратура України завершила досудове слідство щодо винних у загибелі людей на Майдані і готова передати справу до суду.

Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” заявив генпрокурор Юрій Луценко.

“Ми завершили досудове слідство щодо винних у розстрілах на Майдані. Ми маємо всі докази для передачі в суд, у тому числі, наукову незалежну експертизу про те, що команди Януковича, голови СБУ Якименка, керівника МВС Захарченка та їхніх підлеглих привели до розстрілу мирних людей на Майдані”, – розповів Луценко.

Генпрокурор зазначив, що стаття, по якій звинувачують колишнє керівництво держави, передбачає довічне ув’язнення.

“Крім тих 150 діячів силових структур, які зараз знаходять на лаві підсудних за насилля на Майдані, заочно добавляться ще півтора десятка на чолі з Януковичем та керівниками силових структур, винних у відданні злочинного наказу,” – пояснив Луценко.

Раніше ГПУ передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника сектору кримінального розшуку одного із райуправлінь столичної міліції за перевищення влади та безпідставне затримання у січні 2014 року на Подолі в місті Києві одного із студентів,що супроводжувалося застосуванням насильства та заподіянням потерпілому тілесних ушкоджень.

Залишити відповідь

Next Post

Четверті роковини смерті Кузьми Скрябіна

2 лютого 2019 року Четверті роковини смерті Кузьми Скрябіна. Згідно з офіційною версією МВС 2 лютого 2015 року Андрій Кузьменко загинув у автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області. Того ж дня прес-служба департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України повідомила, що, за попередніми даними, на 86 км траси Кривий […]