За клопотанням Тараса Батенка зроблять освітлення (облаштування доріг та дорожніх пристроїв) пішохідних переходів у трьох селах Золочівского району

Як вже повідомлялося раніше, у селі Плугів є проблема безпеки пішохідного переходу біля школи. Також небезпечною є ділянка дороги у селі Куровичі та у с. Велика Вільшаниця.

Тарас Батенко з трибуни парламенту депутатським запитом озвучив проблему щодо обладнання світлофорами та належним освітленням пішохідних переходів на швидкісних автомагістралях Львівщини. На звернення Тараса Батенка відреагували:

“В рамках реалізації Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017 роки затверджено перелік об’єктів, на яких планується влаштуванння освітлення (облаштування доріг та дорожніх пристроїв) пішохідних переходів у населених пунктах області, вулиці яких є дорогами загального користування державного значення у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Виділено, 900 тис. грн. додатково на дорогу, щоб влаштувати освітлення у населених пунктах Пустомитівського та Золочівського району. Зокрема, планують влаштування освітлення (облаштування доріг та дорожніх пристроїв) на пішохідних переходах автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль (с. Підгірне км 14+300, с. Підберізці км 15+800, с. Підберізці ки 14+400, с. Тарасівка км 24+300, с. Куровичі км 32+050, примикання-Т14-17 км 34+080, примикання-Т14-17 км 34+150, с. Велика Вільшаниця км 51+300, с. Плугів км 78+100).”.  –  про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Тараса Батенка.

Виконати роботи обіцяють до кінця літа.

Нагадаємо, що дорога Львів-Золочів цього року має бути відремонтовна і це вперше за останні 30 років. Ремонтні роботи проводяться за кошти державного бюджету України, щодо цього зверталася як районна влада, так і народний депутат України Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині семеро дітей отруїлись алкоголем

У лікарню потрапили вихованці одного з навчальних закладів віком від 12 до 15 років. Після наданої медичної допомоги п’ятьох хлопців передали батькам, двоє досі у лікарні. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області. “У Перемишлянське відділення поліції 24 травня о 18.35 надійшло повідомлення від чергового фельдшера місцевої […]