Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Як “Золочів.нет” повідомили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості, кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:
• Сертифікат учасника ЗНО-2018
• Інформаційну картку

З метою запобігання непорозумінь та нестандартних ситуацій під час допуску до пунктів проведення ЗНО, просимо перевірити персональні дані (прізвище, ім’я по батькові, номер документа й номер голографічної наліпки на Сертифікаті, а також дату народження, перелік предметів, мову перекладу що міститься в інформаційній картці).
Якщо Ви виявили якісь розбіжності, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
З 30 квітня 2018 року учасники зможуть роздрукувати запрошення-перепустки в пункти тестування з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за допомогою номера Сертифіката і PIN-кода, що міститься на ньому.

Для допуску в пункт проведення ЗНО завчасно підготуйте необхідні документи:
• Сертифікат ЗНО-2018;
• оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
• запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

Нагадуємо! Без Сертифіката чи оригіналу документа, що посвідчує особу, абітурієнта НЕ ДОПУСТЯТЬ до пункту проведення ЗНО.
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, які були повернені з поштових відділень.

Хай щастить!

Залишити відповідь

Next Post

"Гаряче" обговорення про тенісний корт у Золочеві

26 квітня 2018 року у Золочівській міській раді відбулися громадські слухання щодо тенісного корту у Золочеві. Дискусія була досить “гарячою”. Люди сказали чиновникам все, що “накипіло”. Дане питання влада затягує вже близько 10 років, кожного разу у чиновників нові відмовки… Представники громади прийняли рішення підтримати пропозицію багаторічного тренера з тенісу, […]