Завальнюк Михайло Ярославович

Михайло Ярославович Завальнюк (1 січня 1950, — † 4 березня 2009) — радянський футболіст та радянський та український тренер. Кандидат у майстри спорту СРСР.

Випускник Золочівської ДЮСШ. В 1968 році став срібним призером України СТ «Трудові резерви». У 1970 році став чемпіоном збройних сил СРСР. Розпочав виступи на професійному рівні у складі СКА (Львів). Протягом 1972-1974 рр. виступав за клуб «Будівельник» (Тернопіль). Коли команду розформували, переїхав у Хмельницький, де захищав кольори місцевих «Динамо», «Хвилі», а пізніше – «Поділля». Після першого свого сезону у синьо-білих кольорах, Михайло Завальнюк став улюбленцем місцевої публіки. Завершив виступи на професійному рівні в 1979 році. Потім на аматорському рівні грав у «Ватрі» (Тернопіль), «Зорі» (Хоростків), «Ниві» (Теребовля) і «Колосі» зі Зборова.

Після завершення кар’єри гравця, почав тренувати аматорські колективи Тернопольської області. У 1996 році під керівництвом Михайла Завальнюка «Зоря» (Хоростків) стала переможцем другої групи чемпіонату України серед аматорів. У 2000 році очолив новостворену команду «Тернопіль-Нива-2». Після розформування команди у 2002 році, був головним тренером «Ниви» (Тернопіль). Потім тренував «Авіаносець» (Чортків), а також «Сокіл» (Золочів). І здобув з ними Супер-кубки відповідно Тернопільської області (2003) та Львівської (2008).

За матеріалами: Вікіпедія.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася акція «Ніч у Львові» у якій взяли участь понад 6 тис. осіб

Львів’яни та гості міста цими вихідними всі ночі провели в музеях. У Львові тривала акція «Ніч у Львові». Загалом більше 6 тис осіб долучилось до заходів, які проходили в рамках промоційної акції. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.  Сім’ї з маленькими дітьми, молодь, закохані пари, пенсіонери. Туристи із понад […]