Затверджено старосту Задвір’янського старостинського округу Красненської ОТГ

Депутати Красненської селищної ради, за пропозицією Красненського селищного голови Романа Фурди, затвердили на посаду старости Задвір’янського старотинського округу з центром в с.Задвір’я, що складається із сіл Богданівка, Полоничі, Задвір’я, Полтва – Едуарда Марціняка. Про це інформують у Красненській селищній територіальній громаді.
ДОВІДКА:
Едуард Степанович Марціняк, народився 13 вересня 1987 року. Освіта вища. У період 2002-2005 рр. працював столяром художніх виробів. Працює директором народного дому в селі Полоничі. Волонтер. Член правління молодіжної організації “Шлях до змін”. Займається бджільництвом.

Next Post

Сьогодні День пам'яті загиблих кіборгів

16 січня День пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту. Бої за Донецький аеропорт — збройне протистояння між українськими силовиками та проросійськими терористичними збройними угрупованнями за встановлення контролю над летовищем Донецького міжнародного аеропорту. Героїчна оборона аеропорту тривала 242 дні і стала символом незламності і мужності українських воїнів. Кіборги вистояли, не вистояв бетон. […]