Затверджено старосту Мармузовицького старостинського округу Красненської ОТГ

Депутати Красненської селищної ради, за пропозицією Красненського селищного голови Романа Фурди, затвердили на посаду старости Мармузовицього старотинського округу з центром в с.Мармузовичі, що складається із сіл Бортків, Скнилів, Мала Вільшанка, Мармузовичі – Мирославу Когут. Про це інформують у Красненській селищній територіальній громаді.

ДОВІДКА:
Мирослава Євгенівна Когут, народилася 05 серпня 1966 року в селі Андріївка Буського району. Освіта вища: з 2010 року по 2013 рік навчалась у Львівському національному аграрному університеті. Здобула спеціальність: інженер-землевпорядник. З 1998 року по теперішній час – землевпорядник Андріївської сільської ради.

Next Post

Затверджено старосту Задвір'янського старостинського округу Красненської ОТГ

Депутати Красненської селищної ради, за пропозицією Красненського селищного голови Романа Фурди, затвердили на посаду старости Задвір’янського старотинського округу з центром в с.Задвір’я, що складається із сіл Богданівка, Полоничі, Задвір’я, Полтва – Едуарда Марціняка. Про це інформують у Красненській селищній територіальній громаді. ДОВІДКА: Едуард Степанович Марціняк, народився 13 вересня 1987 року. […]