Затверджено нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з 22 жовтня п.р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 16.07.2019 №308, яким затверджено нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку. Зокрема:
– заяву про застосування спрощеної системи оподаткування;
-розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
-запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
-витяг з реєстру платників єдиного податку.
Відповідно до вищевказаного наказу, втратив чинність наказ Мінфіну України від 20.12.2011 N1675 “Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік”.
Отже, з 22 жовтня для обрання або переходу на спрощену систему слід застосовувати нові форми заяви. Також з цієї дати для отримання витягу з Реєстру єдинників слід застосовувати нову форму запиту.
Нагадаємо, що заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку можна подавати в паперовій формі або відправляти через Електронний кабінет платника податків.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Потрібні автомобілі вантажопідйомністю 4-10т

Запрошуємо на роботу водія із власним авто, вантажопідйомністю 4-10 т, для перевезення у Львові та Львівській області. Зарплатня – висока. Звертайтеся за тел.: 067 340 38 66. Поділіться цим у соцмережах: