Затверджено нові Довідники податкових пільг

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 27.06. 2013 року Міністерством доходів і зборів України затверджено Довідник податкових пільг № 66/1, що є втратами доходів бюджету, та довідник № 66/2 інших податкових пільг станом на 01.07.2013 р.
Дані вищевказаних довідників використовуються платниками під час заповнення звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 р. № 1233.
Також нагадуємо , що звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. Якщо суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Залишити відповідь

Next Post

У Глинянській лікарні запроваджуються енергоощадні технології

5 серпня розпочалися  роботи по запровадженню енергоощадних технологій у Глинянській районній лікарні. Даний проект був підтриманий Європейським Союзом, котрий на грантовій (безповоротній) основі надав значні кошти для його реалізації. Загальна вартість бюджету проекту становить 210 301.33 євро. З них – майже 80% коштів надаються Європейським Союзом а 20% складатиме внесок […]