Затверджено форму заяви про взяття на облік члена фермерського господарства як платника ЄСВ

Наказом Мінфіну України від 29.03.2018 №393 затверджено форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма № 12-ЄСВ), що викладена у додатку 2 до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 24.11.2014 № 1162.

Окрім того, викладено у новій редакції форму Повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску, на якого не поширюється дія Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” (форма № 2-ЄСВ).

Водночас до Порядку № 1162 внесено низку змін. Зокрема, передбачено, що у разі внесення змін до даних, що вказуються у повідомленні за формою № 2-ЄСВ (найменування, прізвище, ім’я, по батькові, місцезнаходження, місце проживання платника єдиного внеску, контролюючого органу, в якому платник єдиного внеску перебуває на обліку тощо) повідомлення за формою № 2-ЄСВ підлягає заміні у контролюючому органі.

Для отримання нового повідомлення платник ЄСВ подає до контролюючого органу заяву із зазначенням причин заміни та старе повідомлення.

Контролюючий орган протягом двох робочих днів після такого звернення видає (надсилає) платнику єдиного внеску нове повідомлення. У такому самому порядку видається нове повідомлення замість зіпсованого чи втраченого.

Встановлено особливості обліку відокремлених підрозділів іноземних компаній, організацій, включених до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Наказ №393 набере чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ярослава Дацка

Дорого сина, люблячого онука, похресника, племінника Ярослава Дацка з 25-ти річчям вітають тато Петро, мама Світлана, дідусь Ярослав, бабуся Марія, хрещена мама Ірина з чоловіком Михайлом, двоюрідні брат Василь та сестричка Марічка. До привітань приєднуються родина Франків з міста Києва та м.Львова. Сьогодні янголи Тебе вітають І шлють благословення на […]