Затверджено форму одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Золочівська ДПІ повідомляє, що наказом Мінфіну України від 02.08.2021 №439 затверджено форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку її подання, який набуває чинності з 01 вересня п.р.
Нагадуємо, що з 1 вересня 2021 року розпочалося одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
Декларування буде відбуватися шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Отримуйте послуги ЕДП за цифровими документами в Дії

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 25 серпня 2021 року Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) приєднався до застосунку «ДІЯ». Це дає можливість всім фізичним особам звернутись до Надавача для отримання кваліфікованого електронного підпису чи печатки, без надання копій паперових документів, що […]