Затверджені нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

zvit elЗолочівська ОДПІ повідомляє, що ДФС України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, що набудуть чинності 2 березня 2015 року.
Форми за попереднім зразком приймаються пунктами реєстрації користувачів Акредитованого центру до 2 березня 2015 року. Нові форми реєстраційних документів можна завантажити за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.
Також повідомляємо, що у зв`язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та створенням Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, змінено найменування Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів на Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС та пройдено процедуру акредитації.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

У Москві застрелили російського опозиціонера Нємцова

У центрі Москви на Василівському узвозі застрелений політик Борис Нємцов. Про це агентству міських новин “Москва” повідомило джерело в правоохоронних органах. Пише ТСН. Як уточнив співрозмовник агентства, політик був убитий чотирма пострілами в груди. Останнє інтерв’ю: Ехо-москви “Він йшов по Великому Кам’яному мосту з дівчиною, невідомі вискочили з машини, зробили […]