Затримали сепаратистів зі 100 тисячами уже заповнених бюлетенів для “референдуму” (відео)

bulet10 травня, під час проведення антитерористичної операції в околицях Слов’янська була затримана група озброєних осіб. Вони везли ящики з уже заповненими бюлетенями для голосування на так званому «референдумі» сепаратистів 11 травня. Про це повідомляє Радіо Свобода. 

Загальна кількість бюлетенів перевищує 100 тисяч екземплярів. На всіх бюлетенях була проставлена позначка в графі «ДА» на підтримку незалежності так званої «Донецької народної республіки». У затриманих також вилучили автомати, пістолети та патрони.

10 травня голова «центральної виборчої комісії» так званої самопроголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін заявив, що «референдум» у Донецькій області, запланований на 11 травня, у двох округах почався достроково у зв’язку із загостренням ситуації, зокрема в Маріуполі.

Джерело: Радіо Свобода.


Залишити відповідь

Next Post

Зустріч Олега Тягнибока з мешканцями Золочівщини (відео)

9 травня 2014 року Олег Тягнибок відвідав Золочів, в рамках свого передвиборчого туру, як кандидат на пост Президента України. Зустріч з жителями Золочівщини проходила у Народному домі. Детальніше дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: