Застереження про погіршення погодних умов

doroga20 листопада за повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області та м. Львова очікуються місцями сильні опади, переважно у вигляді мокрого снігу. Ожеледь, подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.
У зв’язку із погіршенням погодних умов Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до населення із застереженням бути уважними і обережними під час перебування на вулиці. Водії повинні бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися безпечного інтервалу та дистанції, не перевищувати швидкість, уникати ризикованих маневрів!
За можливістю, утримайтеся від подорожей на далекі відстані. Користуйтесь ременями безпеки. Застосовуйте безпечні методи керування транспортними засобами.
Тим водіям, що не мають достатніх навичок керування, радимо утримуватись від поїздок під час негоди.

Відділ зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю
ГУ ДСНС України у Львівській області


Залишити відповідь

Next Post

У місті Золочеві відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

У п’ятницю, 21 листопада, у місті Золочеві відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Дирекція, студенти, викладачі Відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» організовують «Похід гідності» по маршруту вул. І. Труша – вул. Чорновола – вул. С. Бандери – Вічева площа коло пам’ятника М. Шашкевича – […]