Засідання оргкомітету з нагоди проведення Архієрейської Літургії та літературно-мистецького свята “Світло Маркіяна” (відео)

orgkomitet29 липня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди проведення Архієрейської Літургії та літературно-мистецького свята “Світло Маркіяна” 3 серпня 2014 року на Білій горі с.Підлисся.

У засіданні взяли участь представники районної ради, районного Народного дому, районної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка, Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, ВДАІ, Білокамінської сільської ради, відділу освіти райдержадміністрації, відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації, представники ЗМІ.
За підсумками засідання оргкомітету було визначено план проведення заходів та дано доручення керівникам районних служб щодо: охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, впорядкування території, забезпечення протипожежного захисту, медичного забезпечення тощо.

Як повідомили  “Золочів.нет”  у Золочівській РДА,  3 серпня 2014 року будуть курсувати додаткові рейси автобусів Золочів-Підлисся з 9.30-10.30 год. та Підлисся-Золочів з 15.00-16.00 год., а для осіб похилого віку з підніжжя Білої гори курсуватиме окремий автотранспорт з 10.00 год. до 11.00 год. та в зворотньому напрямку з 15.00 год. до 16.00 год.


Залишити відповідь

Next Post

СБУ: Росія підробляє супутникові знімки з місця падіння Boeing

У контррозвідці Служби безпеки заявляють про фальшування супутникових знімків росіянами з місця падіння Boeing-777 на Донбасі. Про це розповів у середу начальник контррозвідки Віталій Найда. Він надав для порівняння супутникові знімки, зроблені українськими спецслужбами, та російські фальшовані знімки, надані міжнародній комісії в якості доказів нібито обстрілу літака українцями. На оригінальних […]