Зарплати мерів: котрий міський голова, скільки заробляє

Мери міст опублікували свої е-декларації за 2018 рік і багатьом людям цікаво, скільки хто офіційно заробив (за минулий рік) із тих, кого народ найняв на роботу. Подаємо інформацію про зарплати міських голів кількох близьких міст районного значення Львівщини.

Міський голова м. Золочів Ігор Гриньків у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 432 947 грн. Офіційні статки золочівського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Міський голова м. Пустомити Олег Серняк у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 367 006 грн. Офіційні статки пустомитівського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Міський голова м. Броди Анатолій Белей у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 353 794 грн. Офіційні статки бродівського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Міський голова м. Перемишляни Олександр Зозуля у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 287 079 грн. Офіційні статки перемишлянського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Міський голова м. Миколаїв Андрій Щебель у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 267 560 грн. Офіційні статки миколаївського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Міський голова м. Буськ Ростислав Сліпець у своїй декларації вказав, що заробітна плата (за минулий рік) отримана за основним місцем роботи: 247 662 грн. Офіційні статки буського міського голови можете переглянути у декларації ТУТ.

Залишити відповідь

Next Post

Продається незавершене будівництво

Продається незавершене будівництво в с.Ясенівці. Земельна ділянка під забудову 0,12 га. Контактний тел.: 0678383469. Поділіться цим у соцмережах: