Запрошують на святкування Дня молоді у м. Львові

До відома молоді Золочівщини!
24 червня 2018 року Львівська обласна державна адміністрація спільно з молодіжними громадськими організаціями області за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує святкування Дня молоді у м. Львові.
Свято буде наповнене різноманітними локаціями та активностями, зокрема, мокрий волейбол, надувний скеледром, битва «на купинах», буде функціонувати дитяче містечко, еко-бібліотека, будуть проводитися майстер-класи та лекторії, фестиваль культур, локація «Мандрівні історії», пластове містечко та багато інших цікавих речей.
Святкування розпочнеться о 14: 00 год., 24 червня 2018 року, у парку «На валах» ( сквер навпроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18). Вечірня програма включає в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.
Детальна інформація про цю подію за посиланням https://www.facebook.com/events/1831872800188848/
Також буде проводитись інтелектуально-розважальна гра Mind Game ( о 17: 35 год.), в якій буде брати участь команда молоді з м. Золочева.
Просимо усіх бажаючих приєднатися до святкування Дня молоді у м. Львові ,у неділю 24 червня 2018 року, та підтримати команду золочів’ян!