Запрошуємо Вас відвідати магазин «ВІКТОРІЯ»

viktoryВ магазині “ВІКТОРІЯ” Ви завжди найдете широкий асортимент канцтоварів та сувенірів по найпривабливіших цінах !!!
– Зошити та щоденники
– Ранці провідних виробників
– Папір офісний та бланки для бухгалтерської звітності
– Пензлі фарби мольберти
– Величезний вибір ручок та олівців
– Ексклюзивна сувенірна продукція
– Офісне приладдя
– Послуги з копіювання
Магазин “Вікторія” надає ексклюзивні умови корпоративним клієнтам:
– знижки
– товарний кредит
– виконання замовлень
А також для наших постійних покупців діє вигідна програма лояльності за якої кожен клієнт постійно отримує значні знижки.
Зайдіть у магазин “ВІКТОРІЯ” та отримайте високий рівень обслуговування, вигідні ціни та надзвичайно широкий асортимент якісних канцтоварів та сувенірів. Завітайте та переконайтесь в цьому !!!
Ласкаво просимо зайти до нас: м. Золочів , вул. Лермонтова 17.

Лише до Нового Року пропонуємо отримати картку постійного клієнта – БЕЗКОШТОВНО!!! Роздрукуйте цей флаєр , що ви бачите на екрані та обміняйте його в магазині ВІКТОРІЯ на картку постійного клієнта -БЕЗКОШТОВНО. ГАРАНТОВАНО ТА ПОСТІЙНО ОТРИМУЙТЕ ЗНИЖКУ З ЦІЄЮ КАРТКОЮ !!!
viktorija

skachatu

Залишити відповідь

Next Post

Лілії Кострубі присудили премію імені Станіслава Людкевича

16 грудня під головуванням заступника голови Львівської ОДА Ірини Романів відбулося підсумкове засідання журі з присудження Обласної премії 2013 року в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. За результатами таємного голосування, журі з присудження премії визначило лауреата премії імені Станіслава Людкевича в номінації “Музичне мистецтво” Кострубу Лілію – за […]