Запрошують долучитися до проєкту «Дитячі мрії»

Миколай
Миколай

День Святого Миколая – улюблене свято дітвори й навіть дорослих, які теж мріють про диво. Традиційно щороку діти з особливими потребами пишуть листи до святого Миколая з щирою надією на те, що всі мрії здійсняться.

Працівники Золочівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю звертаються до усіх небайдужих людей з проханням об’єднатися та спільними зусиллями подарувати дітям щастя і головне, зберегти в дитячому серці віру в чудо, у святого Миколая та в добро, завдяки чому світ стане кращим.

Заради дитячої посмішки і блиску в очах, станьмо для вихованців Центру Миколаєм та реалізуймо їхні мрії. Кожен з Вас може вибрати один лист для себе, або долучитися коштами до проєкту «Дитячі мрії» (Вихованцям для розвитку та оздоровлення потрібно придбати: різного виду тренажери та корекційно-розвиваючий навчальний комплекс).

Звертайтеся за номером телефону 097 455 27 27; 097 98 78 675 або пишіть повідомлення на сторінку нашого Центру.
Творім добро і воно до Нас добром вернеться!

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю

Next Post

Світлої пам'яті Калитина Левка Івановича

Колективи відділу культури, молоді та спорту Золочівської РДА, районного Народного дому з сумом сповіщають про смерть композитора, поета, вчителя музики і співів, хорового диригента, організатора та незмінного понад 40 років керівника самодіяльного Народного хору «Колос» с.Куровичі Калитина Левка Івановича. Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять. Похорон відбудеться сьогодні, 25 […]
Світла пам’ять.