Запрошення платника до податкової – за новою формою

Буська ОДПІ повідомляє, що з 15 вересня набрав чинності наказ Мінфіну України від 18.07.2017 N 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу».
Відповідно до пп. 20.1.1 п. 20.1 ст. 20 розділу I Податкового кодексу України контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи. Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому ст. 42 Кодексу, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Світлани та Богдана Кудерявців

Із 30-ти річчям одруження Світлану та Богдана Кудерявець вітають діти, онуки, всі рідні та друзі. Бажаємо міцного здоров’я, Якого ні за які гроші не купить. Родинного тепла, яке нічим не замінить. Шани людської, яку не кожен зможе заслужить. Затишку в хаті, який щодня нас до себе манить. Живіть щасливі і […]