Запрацював новий сервіс автоматичного призначення пенсій

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно.
А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно.
Як це працює?
Користувачу, який не є пенсіонером, потрібно авторизуватися на порталі Фонду за допомогою КЕП(кваліфікований електронний підпис). Після цього потрібно заповнити анкету. Додати скановані копії документів. Підписати заяву КЕП та надіслати її до органу ПФУ.
Документи, що підтверджують трудову діяльність (трудову книжку, документи про навчання, військову службу тощо), можна подати завчасно. Трудову книжку може подати як роботодавець, так і сам користувач. До речі, Пенсійний фонд України розпочав роботу щодо запровадження електронної трудової книжки.
Після опрацювання заяви на автоматичне отримання пенсії користувач отримає повідомлення про автоматичне призначення пенсії, дату та розмір виплат.
Незабаром послуга буде доступна також користувачам, які не мають КЕП. Вони зможуть авторизуватись через BankID або Інтегровану систему електронної ідентифікації (id.gov.ua).

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр)
Головного управління Пенсійного
фонду України у Львівській області

Next Post

Шукають батьків-вихователів для створення дитячого будинку сімейного типу у Золочеві

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, цього року у м. Золочеві заплановано відкриття дитячого будинку сімейного типу у якому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. “Затишний будинок по вул. Львівській у м. Золочеві уже збудовано, проводяться завершальні роботи по благоустрою прибудинкової території. Також здійснюється підбір кандидатів у батьки-вихователі, та […]