Запалили свічки в пам’ять про Героїв Небесної сотні у Золочівській ЗОШ №1 (відео)

Горить свіча і пам’яті сльоза
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає!

nebesna sotnjaОсь і минув рік відтоді, як в українській історії з‘явилась «Небесна сотня». В її ряди ввійшли ті, хто віддав за свою Країну, за її світле майбутнє, за нас усіх найдорожче, що мали, – Своє Життя.
День вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.Тудора розпочався із загальношкільної лінійки у 1-4 класах. Представники кожного із 16-ти класів початкової школи вплели Квітку пам’яті у композицію «Героям Небесної Сотні», яку поклали до шкільного банера «Вічна пам’ять героям!»
Лідери учнівського самоврядування разом із педагогом-організатором Ясіновською Мар’яною Федорівною для учнів 7-9-х класів підготували літературну композицію «Небесну Сотню, Господи, прийми…». Духовним доповненням заходу стали слова-настанови о. Василя Сагана. Завершився виховний захід спільною молитвою із запалюванням лампадок та покладанням квітів до пам‘ятного стенду Небесної Сотні.

Для учнів 5-6-х класів учитель історії Сивак Володимир Андрійович провів історичний екскурс «Зима, що нас змінила».
О 13.00 год. педагоги та учні-старшокласники вийшли на площу Незалежності і взяли участь у Віче та Панахиді Пам‘яті.
Нехай пам’ять про Небесну Сотню згуртує нас, додасть кожному сили волі, мужності, витримки, розуму у нелегкій боротьбі за Українську Незалежність.
Слава Україні! Героям слава!
Мар’яна Ясіновська


Залишити відповідь

Next Post

В Ясеновецькому НВК відбувся реквієм «А сотню вже зустріли небеса» (відео)

20 лютого в Ясеновецькому НВК відбувся зворушливий реквієм «А сотню вже зустріли небеса», який підготували педагог-організатор Боднар С.І., вчитель музики Кравець Н.Б., психолог Леськів М.М. У залі зібралися вчителі, учні та гості. Зазвучала мелодія «Гей, пливе кача», і на її фоні учні розпочали захід такими словами: Небо падає. Не мовчи, […]