Замінити Свідоцтва платника єдиного податку потрібно протягом травня 2012 року

Згідно з підпунктом „а” пункту 5 розділу ІІ „Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 04 листопада 2011 року №4014-VІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”, із змінами і доповненнями, видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України „Про прибутковий податок з громадян” є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року. Про це  нам повідомили у прес-службі ДПІ у Львівській області.

Для заміни Свідоцтва платника єдиного податку старого зразка на новий необхідно звернутися в ДПІ за місцем реєстрації з заявою, що складається в довільній формі, протягом травня 2012 року.

Залишити відповідь

Next Post

Львівська залізниця 27 травня вводить у дію новий розклад руху приміських поїздів

27 травня 2012 року о 00.00 годин на залізничному транспорті України буде введено новий графік руху поїздів на 2012-2013 роки. Щорічна зміна графіка дозволяє залізничникам оптимізувати розклад руху, ефективніше використовувати рухомий склад, втілити пропозиції з підвищення комфорту для пасажирів. У господарстві приміських пасажирських перевезень Львівської залізниці проаналізували роботу приміських поїздів […]