Залучено спонсорську допомогу для облаштування меблями та технікою дитячого будинку у Золочеві

5 травня голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич спільно з представниками Львівської облдержадміністрації оглянули будівлю за адресою м. Золочів, вул. Львівська, 48 “в” – приміщення для дитячого будинку сімейного типу, де зможуть виховуватись 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

У райдержадміністрації повідомляють, що за сприяння голови райдержадміністрації Василя Маркевича залучено спонсорську допомогу суб’єктів господарювання для облаштування дитячого будинку сімейного типу. Завдяки небайдужим підприємцям будинок повністю обмебльовано та забезпечено побутовою технікою на суму 128 тис. грн.

Next Post

Вітання для Ковалика Юрія Володимировича

Шановний Юрію Володимировичу!!! Прийміть наші найщиріші побажання в день Вашого дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі […]