Закон 1072-ІХ: cписання штрафних санкцій і пені

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що платникам податків може бути списано штрафні санкції та пеню, у разі погашення ними у повному обсязі грошовими коштами протягом шести місяців починаючи з 10 грудня 2020 року суми податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням), що виник станом на 01 листопада 2020 року, та за умови сплати поточних податкових зобов’язань у повному обсязі.
Штрафні санкції і пеня, що залишилися несплаченими на дату повної сплати такого податкового боргу, підлягають списанню у порядку, визначеному для списання безнадійного податкового боргу, за заявою платника податків.
Зазначений порядок передбачений пунктом 23 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу відповідно до змін, внесених ЗУ від 04.12. 2020 №1072 – ІХ, в рамках соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених  з метою запобігання поширенню на території України COVID-19.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Отець Михайло Сукмановський про Великий піст (відео)

15 березня 2021 року розпочинається Великий піст, який триватиме до Христового Воскресіння, котре  відзначатимемо 2 травня. Отець Михайло Сукмановський про Великий піст розповідає у відео. Поділіться цим у соцмережах:
Великий піст