Мешканців Львівщини закликають утриматись від купання на Водохреща

У вівторок, 19 січня, святкуватимемо Богоявлення Господнє (Водохреща). У цей день у містах і селах Львівщини традиційно освячують воду та пірнають в ополонку.

Проте, цього року у департаменті з питань цивільного захисту закликають утриматися від купання у холодній воді.

«У зв’язку із карантинними обмеженнями, що діють на території області, заходи на водних об’єктах з нагоди Водохреща 19 січня 2021 року проводитися не будуть, місця для купання не обладнуватимуться», – зазначають у департаменті.

Закликаємо мешканців області бути свідомими, дотримуватися карантинних норм і рекомендацій, аби не наражати себе та близьких на ризик.

Золочівська РДА нагадує про заборону проведення масових заходів.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 року до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 року на території України, крім іншого, забороняється проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і
протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників).
З метою виконання положень зазначеної постанови та запобігання
поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, рекомендуємо утриматися від проведення святкувань свята Водохрещення 19 січня 2021 року”, – йдеться у повідомленні РДА.

Next Post

Потрібен діджей

Інформаційний портал “Золочів.нет” шукає діджея (DJ) з навичками роботи на діджейському пульті, меломана. Вітається досвід роботи у даній сфері. Телефон: 0673540434 (viber, telegram, whatsApp). Поділіться цим у соцмережах: