Захищаючи Україну від терористів загинув мешканець Золочева

chernjakМешканець міста Золочева Ігор Черняк загинув  18 липня у бою з терористами за місто Попасна, що у Луганській області. Цю страшну звістку повідомили “Золочів.нет” друзі Ігоря.

Підтвердив дану інформацію “Золочів.нет” командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

Ігор Черняк мешканець міста Золочева, 1980 року народження. Навчався у Золочівській ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Був активним учасником подій на Майдані у Києві під час революції “Гідності”. Вступив добровольцем у батальйон “Донбас”.

Ігоря Черняка  та його побратима Костянтина Блозву вбили бойовики із бандоформування “Казачья Национальная Гвардия” і про це похвалилися на своїй сторінці Вконтакті, де виклали фото  паспортів,  військових квитків та одягу хлопців.

На даний час тіла наших воїнів, як розповідають друзі Ігоря, відбили у терористів та доправили у морг м. Артемівськ. Коли і де хоронитимуть полеглого Героя повідомимо згодом.

Вічна пам’ять та слава Героям України!Залишити відповідь

Next Post

Ірина Сех: «Хто, як не ми, допоможемо нашим військовим!»

Військовослужбовці 24-ої окремої механізованої бригади, яка зазнала найбільших втрат у військовому протистоянні на сході, внесені до списків учасників антитерористичної операції. У цьому запевнив голову Львівської облдержадміністрації Ірину Сех командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник. Як відомо, з клопотанням про це до Ірини Сех звернулися родичі військовослужбовців 24-ої окремої […]