Загинула військова із Золочівського району

З глибоким болем і сумом повідомляємо про втрату захисниці України бродівчанки Зоряни Ковальчук. Про це інформує Бродівська міська рада Золочівського району.

“27 червня 2023 року на сході нашої держави загинула військовослужбовець 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди», старший солдат Ковальчук Зоряна Степанівна”, – повідомляють у 16 окремій бригаді армійської авіації «Броди».

“Зоряна Ковальчук проходила військову службу в Збройних Силах України з 2016 року. Їй було 35 років…Сьогодні, 30 червня, о 21:00 відбудеться прощальний молебень на подвір’ї захисниці.Далі траурна хода пройде до “Смутку” на вул. Івана Франка, де о 21:30 розпочнеться парастас. Завтра, 1 липня, об 11:00 – похорон старшої солдатки Зоряни Ковальчук (зі “Смутку”). Щирі співчуття родині та наша спільна молитва за душу захисниці України”, – повідомили у Бродівській міській раді.

Світла пам’ять і шана Героям України!

Next Post

Вітання для Данила Веретковського

Святкує перший ювілей – 1 рочок Данило Веретковський. Дорогенького синочка, братика вітають мама Вікторія, тато Василь, сестричка Ангеліна. Виповнився рік дитиніРадість всій родиніЗ цим ми хочемо привітатиІ Данилку побажати:Здоров’ячка міцненькогоСонечка ясненького.Хай росте нам всім на втіху,В домі буде море сміху,Щоб зубки скоро вилізалиРідним спати не мішали,Щоб ангелики кружляли,Від всіх бід […]
Вітання