Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Державної фіскальної служби України збільшив можливості пошуку інформації

Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує платникам про функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі «ЗІР») Державної фіскальної служби України.
Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.
Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.
У розділах «ЗІР» функціонують наступні блоки: «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації». Інформація систематизована по таких тематиках:
оподаткування;
митна справа;
єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
електронний цифровий підпис.
Також, ресурс передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».
Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб – портал ДФС України (вкладинка «Інформаційно – довідковий ресурс»).
Крім цього, відповіді на запитання платників надаються працівниками Контакт-центру з 8:00 до 20:00 год. (крім суботи та неділі) за тел. 0 800 501 007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), а також за тел.(044) 454 16 13 (за тарифами ВАТ Укртелеком).
Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю спланувати свій робочий час за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

З Лаванди передали кошти на Українську армію (відео)

30 серпня у клубі “Лаванда” пройшла акція на підтримку  військовослужбовців, що захищають Україну  в зоні АТО.  Кожен відвідувач Лаванди  мав можливість підтримай Українську армію. Всі гроші, отримані за квитки при вході, передані на допомогу Українській армії, через Золочівську Самооборону, яка  возить допомогу нашим воїнам у зону АТО. Відвідувачі клубу передали […]