Загальнодержавний військовий збір

podatkovaЗолочівська ОДПІ повідомляє, що з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» , яким встановлено військовий збір.
Військовий збір встановлюється тимчасово, до 1 січня 2015року, який стягуватиметься за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб. Платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 Податкового кодексу України. Об’єктом оподаткування є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 132).
З 7 серпня 2014 року відкрито рахунок для зарахування надходжень до державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір».
Реквізити рахунку :
номер -31119063700191,
отримувач -УДКСУ у Львівській області,
код отримувача-37904735,
банк отримувача – ГУДКСУ у Львівській області,
код банку (МФО)-825014.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

Долучайтесь до обговорення: Служба фінансових розслідувань

Незабаром в Україні буде створено Службу фінансових розслідувань, яка боротиметься зі злочинами у фінансовій сфері. Нове відомство об’єднає 5 служб, які існують сьогодні: податкову міліцію, Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС (в частині розслідування податкових порушень), Управління по боротьбі з економічними злочинами МВС, відповідну службу в СБУ і Держфінінспекцію […]