Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».

16-19 серпня 2011 року в Національному комплексі «Експоцентр Україна» відбудеться загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».

Дані заходи проводяться щорічно на виконання Указу Президента України від 24.09.05 року № 1337, доручення Кабінету Міністрів України від 17.05.2010 року № 26062/1/1-10 та від 21.02.2011 року № 7699/1/1-11.

Виставкова акція покликана пропагувати здобутки вітчизняних товаровиробників, розширення їх зовнішньоекономічних зв’язків, розгортання міжрегіонального співробітництва та залучення іноземних інвестицій в економіку регіонів країни.

Виставка «Барвиста Україна» супроводжується масштабним комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням Днів областей, фестивалів, презентацій робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва регіонів України.

На сьогодні, головне управління економіки Львівської ОДА розробляє концепцію експозиції та програму заходів Львівської області в рамках проведення вищезазначеної акції.

Для участі Вашого підприємства  у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна», необхідно надіслати заявку та інформаційні матеріали про підприємство для розміщення у виставковому каталозі до 01.07.2011р. включно в управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА.

Приємно, що саме напередодні святкування 20-ї річниці Незалежності України на головному виставковому майданчику країни відбудеться масштабний показ досягнень, якими пишається держава.

Залишити відповідь