Задекларувати свої доходи можна до 1 липня 2020 року

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що кампанія декларування доходів громадян продовжена до 1 липня 2020 року.
Новий продовжений термін подання декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік встановлено Законом України від 17.03. 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)». Також, цим законом змінено норму щодо сплати задекларованих сум податкових зобов’язань. Цьогоріч задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 01 жовтня 2020 року.

Нагадуємо, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подання податкової декларації про майновий стан і доходи:

– особисто або уповноваженою на це особою;

– надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Громадяни, які хочуть скористатися правом на податкову знижку, мають право подавати декларації про майновий стан і доходи до 31 грудня 2020 року.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Розпочали ремонтувати дорогу Ясенів – Золочів

У Золочівському районі розпочали роботи з ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140103 Ясенів – Золочів. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. Дослівно у повідомленні Львівської обласної державної адміністрації: “У межах ремонту на цій дорозі заплановано виконати роботи із розпушення існуючого покриття, влаштування шару основи з ЩПС, влаштування […]