Забруднено внутрішні морські води України: державі завдано збитків на 65,2 млн грн

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру члену екіпажу іноземного судна, через дії якого сталося забруднення внутрішніх морських вод України. Екології держави завдано збитки на майже 65,2 млн грн. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі СБУ.

За даними досудового слідства, забруднення сталося через скидання пальмової олії із іноземного судна. Це відбулося наприкінці квітня минулого року в акваторії морського порту «Південний». У зв’язку із порушенням вимог розвантаження судна, у воду потрапили майже 8,5 тонни забруднюючих речовин.

“Оперативники спецслужби задокументували, що через дії екіпажу судна Україна зазнала збитків на майже 65,2 млн грн. Судово-екологічна експертиза підтвердила мільйонні збитки, завдані державі. У межах кримінального провадження ч. 2 ст. 243 (забруднення моря) Кримінального кодексу України старшому помічнику капітана морського судна повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних осіб та відшкодування заподіяних державі збитків”,  – йдеться  у повідомленні СБУ.

Викриття протиправної діяльності проводилося під процесуальним керівництвом Доброславської окружної прокуратури Одеської обласної.

Next Post

Наживо: виступ церковних хорів «Недоспівана пісня» в пам'ять про замучених у Золочівському замку (відео)

“Золочів.нет” транслює виступ церковних хорів «Недоспівана пісня» в пам’ять про замучених у Золочівському замку у 1941 році. 80 років тому, у липневі дні 1941 року, Золочів занімів від жаху. І не тільки тому, що на нашу землю ступив новий окупант – гітлерівська Німеччина. Те, що відкрилося у стінах Золочівського замку-тюрми […]