Заборонили трансляцію платних вікторин…

Верховна Рада України прийняла закон, який забороняє трансляцію платних вікторин та інтерактивних ігор.

Сьогодні на пленарному засіданні Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України „Про телебачення і радіомовлення“ (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами), згідно з яким забороняється трансляція програм і передач з інтерактивними конкурсами.

Згідно з текстом закону, забороняється трансляція програм і передач з інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами), умови яких прямо чи опосередковано передбачають платне набуття особою статусу її учасника та/або в яких телеглядачам і радіослухачам з метою отримання виграшу у грошовій або майновій формі за особисту перемогу пропонується звернутися до телерадіоорганізації будь-яким способом (здійснити телефонний дзвінок, надіслати смс-повідомлення тощо), що передбачає стягнення коштів за з’єднання та/або телефонну розмову за ціною, що не відповідає обраному абонентом тарифному плану, або отримання додаткової послуги оператора телекомунікацій, не включеної до переліку послуг, передбачених договором (тарифного плану).

Ця заборона не поширюється на канали з обмеженим доступом і передачі, в яких участь у вікторині не передбачає плати в будь-якому вигляді.

Трансляція програм і передач з платними інтерактивними конкурсами повинна постійно супроводжуватися поточною інформацією про обсяг дзвінків та шанси підключення до студії. Такі програми або передачі повинні супроводжуватися текстами попередження про те, що вони є платними. Кожне попередження має займати не менше 20% площі (обсягу) екрана. Колір тексту попередження має бути контрастним щодо кольору фону попередження, а його розмір не менше розміру номера телефону, за яким учасникам пропонується телефонувати.

За відповідне рішення проголосували 302 депутати з мінімально необхідних 226. Відповідний законопроект зареєстровано за №4510.

За матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

На лікування дитини зі села Долинівка перерахували понад 2 млн грн.

Координаційним центром Львівської облдержадміністрації узагальнено попередні підсумки надходження коштів для потерпілих від пожежі дітей станом на 09.02.2012 року 12.00 год. ЗІБРАНО КОШТІВ  ВСЬОГО 2 млн. 317 тис. 473 грн. з них на рахунок у банку поступило 2 млн. 277 тис. 55 грн. надійшло  готівкою у Червоний Хрест 27 тис.558 грн. […]