Забезпечення пожежної безпеки в культових спорудах

Напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, працівниками Золочівського районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області вживають усіх можливих заходів аби гарантувати безпеку населення.

Так, під час підготовки і проведення святкувань рятувальники надають священнослужителям усю необхідну консультативну допомогу в організації забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд.

23 квітня 2019 року провідним інспектором Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Костельним В.Є. проведено виступ перед настоятелями храмів Золочівського деканату УАПЦ щодо дотримання вимог пожежної безпеки в храмах. Під час проведення виступу особливу увагу було звернено на забезпечення храмів первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками, влаштування та експлуатацію електромережі відповідно до вимог правил влаштування електрообладнання, безпечність у користуванні відкритим вогнем та забезпечення зовнішнім протипожежним водопостачанням.

Нагадаємо, що Великдень традиційно пов’язаний не лише з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, адже пасхальний вогонь відіграє велику роль у Богослужінні.

Саме тому Золочівський районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем. По закінченню Богослужіння, вимикати електричні прилади, постійно слідкувати за справністю електричних мереж, забезпечити наявність в храмах достатньої кількості вогнегасників. Окремо звертаємося до духовенства. Застерігайте прихожан від необережного поводження з вогнем, наголошуйте на дотриманні правил пожежної безпеки як в храмах, так і в побуті. Впевнені, що від Вашого слова сьогодні залежить збереження релігійних закладів і життя галичан. Будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки для власного блага. Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом – людське життя!

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області
Сектор з питань цивільного захисту Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібен водій вантажівки

На роботу потрібен водій вантажівки, зерновоза. Повна зайнятість. Деталі за тел.: 0972020173 – Олег. Поділіться цим у соцмережах:
робота