Заарештовано першого організатора підкупу виборців – Геращенко

pidkup vuboruВзято під варту першого підозрюваного у масовому підкупі виборців. Затриманий організував поїздку 150 безробітних, наркозалежних та людей із судимістю на 141 округ Одеської області з Черкащини.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Інформує Громадське телебачення.

«Перший з трьох автобусів з «безбатченками» був затриманий співробітниками ДАІ на виїзді з Черкаської області в ході реалізації оперативно інформації. В автобусі були перші 43 особи готових продати свої голоси і шприци з імовірно наркотичної субстанцією, яка відправлена ​​на експертизу», – написав Геращенко.

Всі 150 людей, які погодилися на порушення закону, заарештовані за рішенням суду.

Радник міністра внутрішніх справ не назвав прізвище кандидата, за якого мали голосувати порушники, щоб уникнути звинувачень у політичній заангажованості.

Джерело: Громадське телебачення.


Залишити відповідь

Next Post

Адвокати Савченко почали оформлювати її як депутата

Захист Надії Савченко, яка досі знаходиться на психіатричній експертизі у Москві, починає процес оформлення її статусу як депутата Верховної Ради України. Про це у своєму Twitter повідомив адвокат Марк Фейгін. “Сьогодні в Києві я заберу низку листів і документів і далі по приїзду почнемо оформлення її як депутата”, – написав […]