За заїзд на цвинтар – 200 гривень?

tsvuntarНещодавно жінка-золочів’янка перестріла просто на вулиці і з неприхованим гнівом почала згадувати міську раду і підвідомчу організацію МВЖКП. А все зводилось до того, що, за її словами, тепер, аби заїхати на територію цвинтаря, щоб наприклад, поправити надгробний пам’ятник, потрібно заплатити 200 гривень.

“Це просто жах! За землю, щоб похоронити, заплати, щоб яму викопали – також, а тепер, ще й черговий “збір”. Скільки можна вже простий люд обдирати?”, – обурювалася літня жінка.

За роз’ясненням звернувся до начальника ЖЕКу Василя Газди: “Ще у травні 2001 року на виконкомі міської ради було вирішено дати дозвіл Золочівському МВЖКП на справляння плати в розмірі 200 грн. з юридичних та фізичних осіб за надані послуги по організації встановлення надмогильних пам’ятників на кладовищах міста Золочева.”

Хоча Василь Газда зауважив, що цей збір діє тільки за тих умов, якщо родина чи організація хочуть встановлювати надгробні пам’ятники, і не стосується тих, хто хоче поправити могилу. Тут можливо вийшло певне непорозуміння, бо керівник кладовища новий і ще не увійшов у курс справ. Бо, як відомо, кожен папірець потрібно читати до “крапки”.

Джерело: Народне слово


Залишити відповідь

Next Post

Волонтера Туку призначено головою Луганської області

Президент України Петро Порошенко призначив на посаду голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації волонтера, голову громадської організації «Народний тил» Георгія Туку. Пише Громадське. Призначення відбулось у Сєвєродонецьку Луганської області при посилених заходах безпеки. Я впевнений у великому майбутньому Донбасу у складі єдиної України. Слава Донбасу! Слава Україні! #ДонбасЦеУкраїна pic.twitter.com/aQ7pvXdjRf — Петро […]