За завідомо неправдивий виклик спецслужб – адміністративна відповідальність!

6 жовтня, близько 16-ї години, в Золочівський відділ поліції надійшло повідомлення від мешканця району про те, що він має при собі гранату та буде її підривати.  Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції.

“Працівники Золочівського відділу поліції оперативно зреагували та за декілька хвилин прибули за адресою про яку йшлося у повідомленні. Правоохоронці встановили, що 42-річний громадянин будучи в сильному алкогольному сп’янінні, здійснив завідомо неправдивий виклик поліції, та встановили що ніяких заборонених і підозрілих речей та предметів у чоловіка немає.
У медичному закладі у заявника зафіксували 2,568 проміле алкоголю. Щодо чоловіка складено адмінматеріали за статтею 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спецслужб).
Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні Золочівського ВП.

Правоохоронці закликають громадян бути свідомими та не викликати поліцію без причини. Адже, можливо, саме в цей момент хтось дійсно потребуватиме допомоги поліції!