За яких умов платник єдиного податку має право на відпустку ?

Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (п. 295.5 ст.295 Податкового кодексу України).
Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов’язковим доданням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі (пп. 298.3.2 п. 298.3 ст.298 ПКУ).
Окремого терміну подачі заяви про період щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами чинного законодавства не передбачено, щоб уникнути порушення термінів сплати єдиного податку, подавати заяву на щорічну відпустку слід до її початку, а заяву про термін втрати працездатності (з обов’язковим доданням копії листка (листків) непрацездатності) – відразу після закінчення лікарняного.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Роз'яснення ДФС: допомога неприбутковій установі перевищує 4 %

ДФС України листом від 09.11.2017 № 2573/6/99-99-15-02-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо відображення у декларації з податку на прибуток суми коштів, безоплатно перерахованих неприбутковим організаціям. Зокрема, фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, внесеним […]