За вихідні паліям полів на Львівщині виписали 46 штрафів

На Львівщині штрафують горе-паліїв. Лише за минули вихідні виписали 46 штрафів. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Дослівно у повідомленні Юрія Холода:

“✅ За вихідні паліям полів на Львівщині виписали 46 штрафів.
👉Минулого тижня було тільки 8.

✅За суботу-неділю ДСНС гасили пожежі у полях та лісах 197 разів.
👉В кінці березня пожежники виїжджали гасити 264 польові та лісові пожежі.

😔Це поки що маленькі результати, але ми досягли їх разом. Зокрема, і роботою мобільних груп, які на цих вихідних здійснювали рейди проти спалювання сухої рослинності майже по всій області.

✅За це варто подякувати і головам РДА та громад у Миколаївському та Жовківському районах. Тут склали на порушників найбільше протоколів. На Жовківщині аж 17! Сьогодні доловили ще одного порушника.

✅Радехівський та Бродівський райони створили найбільше мобільних груп, але протоколів тут є дуже мало. Тобто спрацювали на випередження. Це теж дуже добре.

🙏Ми не женемося за кількістю штрафів і покарань. Так! Нехай палії їх бояться, але нам треба, аби наші люди ПЕРЕСТАЛИ ПАЛИТИ траву!
🔸️ Ми всі мусимо розуміти, що в країні справжня надзвичайна ситуація через загрозу масового зараження коронавірусом. А працівники ДСНС здійснюють санітарну обробку громадських місць. Якщо ситуація буде загострюватися, пожежних машин нам просто не вистачатиме.

❗Зрозумійте: не буде кому гасити полів, лісів і навіть ваших хат, які вже де-не-де загоряються!

🤔Не маю за що дякувати Пустомитівщині. У Давидові була масштабна пожежа, а мобільних рейдів в районі не організували. Тут об’їзди здійснювали хіба екоінспектори та представники ОТГ. Не створили мобільних груп і на Сокальщині і Турківщині.

Сьогодні на нараді з в.о. начальника держекоінспекції у Львівській області Василем Стрищаком та директором департаменту екології та природних ресурсів Русланом Гречаником ми підбили підсумки роботи на вихідних. Ruslan Hrechanyk, як і я, два попередні дні провів, буквально, у полях. За це також дякую.

👉До мобільних груп входять екоінспектори, громадські інспектори від ДЕІ області, рятувальники, поліція, представники органів місцевого самоврядування та навіть громадські активісти. І вони надалі будуть працювати. Думаю, треба ще активніше.

✅Нагадаю, ми від ЛОДА вже подали проєкт зміни до закону. Пропонуємо збільшити штрафи для паліїв у 200 разів. Зараз вони 170 гривень, ми вважаємо, що мають бути від 42 тисячі. Також треба дозволити поліції та ДСНС складати протоколи на паліїв, а відповідальність за випалювання мають нести як органи місцевого самоврядування, так і власники/користувачі ділянок.

👉А цей заєць врятований вже на Сокальщині. Там якраз мобільних груп нема наразі, надія тільки на Головне управління ДСНС України у Львівській області.”

Next Post

Буське управління: з початку року громадянами задекларовано понад 28 мільйонів гривень доходів

У Буському управлінні ГУ ДПС у Львівській області підбито перші підсумки кампанії декларування – 2020. Так, за січень – березень п.р. задекларували доходи 552 громадянина на суму 28453,3 тис. гривень. Зокрема, на Золочівщині подано 183 декларації на суму 14445,0 тис. грн., на Бродівщині – 150 на суму 1960,0 тис. грн., […]