За вихідні відкрито 2 кримінальні провадження за фактами смерті громадян (відео)

zagubelЗа вихідні Золочівським райвідділом міліції відкрито 2 кримінальні провадження за фактами смерті громадян.

“Слідчим відділенням Золочівського райвідділу міліції до єдиного реєстру досудових розслідувань за вихідні травня внесено два кримінальні провадження за фактами смерті громадян. Одне з них відбулося 9 травня, внаслідок якого  було виявлено труп чоловіка 82 року народження із тілесними ушкодженнями. В даному випадку проводиться досудове розслідування, слідством перевіряється інформація з приводу падіння його з даху житлового будинку, де він проживав. Це пов’язано з тим, що тілесні ушкодження, виявлені на ньому, характерні при падінні з висоти, із значної висоти, в даному випадку із житлового будинку. Перевіряється інформація. При встановленні додаткових фактів буде повідомлено додатково.

Другий випадок відбувся на наступний день, зранку, 10 травня, із жителем с. Розваж (Золочівського р-ну, Львівської обл.), який проживав сам, ніде не працював, не мав сім’ї і був виявлений своїми сусідами повішеним у петлі. Аналогічно у випадку проводиться досудове розслідування і слідством перевіряється інформація як самогубство.” – розповів “Золочів.нет” начальник слідчого відділення Юрій Яворський.


Залишити відповідь

Next Post

На базі реабілітаційно-катехитичного центру роблять соляну кімнату (відео)

У Золочеві, при церкві Миколая Чарнецького, на базі реабілітаційно-катехитичного центру, роблять соляну кімнату для дітей з особливими потребами та їх родин. На даний час ще тривають будівельні роботи, про дату відкриття кімнати буде повідомлено згодом. Нагадаємо, що у березні цього року на базі центру відбулося відкриття басейну. Поділіться цим у […]