За цей рік на Львівщині 22 неповнолітніх скоїли злочини будучи на підпитку

Дитяча злочинність – одне з основних проблемних питань, які стоять на порядку денному в органах внутрішніх справ. Адже, підростаюче покоління – це наше майбутнє і працівники міліції відіграють значну роль у їх вихованні. Нині до вирішення цієї проблеми повинні долучитися всі, оскільки зусиль самої міліції вже недостатньо. Про це нам повідомили у ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області.

Як зазначила начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Львівській області Марта Лєсна, у порівнянні з минулим роком, цьогоріч спостерігається ріст злочинності серед неповнолітніх на 3,4%. Тоді, як зменшилась кількість скоєних неповнолітніми злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, чисельність злочинів проти власності громадян (крадіжок та грабежів) постійно зростає.

Так, упродовж цього року працівники міліції викрили 151 неповнолітнього, які вчинили злочини, серед них 22 – у стані алкогольного сп’яніння.

Не залишає нікого байдужим випадок, який трапився у Червонограді. Упродовж двох років неповнолітній хлопчина вимагав, грабував, скоював шахрайства і розбійний напад. Здебільшого вчиняв ці правопорушення щодо своїх ровесників. При цьому суми, які вимагав неповнолітній зловмисник у дітей, ставали все більшими і подекуди досягали і 2 тисяч доларів США. Зараз хлопчину вже затримано, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Червоноградського міськвідділу міліції.  За вказані вище злодіяння 16-річний житель Червонограду може отримати покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 7 років.

Залишити відповідь

Next Post

У обителі отців Василіян відсвяткували храмовий празник

24 травня 2012 року у обителі отців Василіян відзначили храмовий празник. На храмове свято  Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа завітав Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії. Архієрей  очолив святкову Божественну Літургію  у супроводі духовенства, на сцені, яку облаштували спеціально до свята  на території монастирського комплексу. Після Літургії Преосвященний Владика […]