За правильність заповнення реквізитів в платіжних документах несе відповідальність платник податків

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що під час сплати податкових зобов’язань до бюджету необхідно чітко дотримуватись вимог наказу Мінфіну України від 24.07.2015 № 666 (зі змінами) «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на не бюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок».
За правильність заповнення реквізитів в платіжних документах несе відповідальність  саме платник податків, а не банківська установа, тому слід бути уважними. Неправильне заповнення платіжного документа призводить до несвоєчасного зарахування платежів до бюджету.
Звертаємо увагу, що у разі сплати податкового боргу або заборгованості з єдиного внеску, під час заповнення банківських розрахункових документів у реквізитах у полі «Призначення платежу», платники податків мають зазначати код виду сплати «140» – надходження до бюджету у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки.
Про наявність чи відсутність податкового боргу можна дізнатись скориставшись власним Електронним кабінетом в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога». Вхід до кабінету здійснюється за адресою https://cabinet.tax.gov.ua.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Виготовлення медалей на замовлення

В чому перевага медалей на замовлення. Де купити такі медалі та що враховувати перед покупкою.  Спортивні медалі на замовлення Спортивні змагання не обходяться без церемонії нагородження переможців та всіх учасників заходів пам’ятними подарунками та найголовніше медалями. Такі трофеї дуже важливі для людей, що займаються спортом так як дозволяють продемонструвати свої […]