За одержання неправомірної вигоди судитимуть сімейну лікарку на Львівщині – прокуратура

За одержання неправомірної вигоди судитимуть сімейну лікарку однієї з районних лікарень на Львівщині. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

“Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно сімейної лікарки однієї із районних лікарень Львівщини. Їй інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди.
Слідством встановлено, що обвинувачена у січні цього року вимагала від громадянки 1200 доларів США неправомірної вигоди.
За ці гроші жінка обіцяла здійснити вплив на комісію лікарів для прийняття позитивного рішення щодо продовження ІІІ групи інвалідності за наслідками повторного огляду.
Протиправна діяльність лікарки була припинена після отримання обумовленої суми коштів від «клієнтки».
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу працівників УСБУ України”, – інформує Львівська обласна прокуратура.

Next Post

Вітання для о. Івана Ільківа

Всечесного о. Івана Ільківа з днем народження вітають друзі Володимир та Віталій. Бажаємо, щоб Ваша душа завжди залишалася чистою і відкритою, щоб на Вашому шляху завжди горіли вогні віри і надії, щоб для парафіян щира молитва й добре Ваше слово завжди дарували яскраве світло і натхнення, щоб усі Ваші починання […]
Вітання